Perfmatters - en to fa_IR translation catalogue (418 entries)

en: %s Seconds
fa_IR: %s ثانیه

en: 404 Template
fa_IR: قالب ۴۰۴

en: AUTOSAVE_INTERVAL is already enabled somewhere else on your site. We suggest only enabling this feature in one place.
fa_IR: گزینه AUTOSAVE_INTERVAL در جای دیگری از سایت شما فعال شده است. پیشنهاد می‌کنیم این ویژگی را تنها در یک مکان فعال کنید.

en: Accessibility Mode
fa_IR: حالت دسترسی‌پذیری

en: Activate License
fa_IR: فعال‌سازی لایسنس

en: Add Blank Favicon
fa_IR: افزودن فاویکون خالی

en: Add Body Code
fa_IR: افزودن کد به بدنه (Body)

en: Add Footer Code
fa_IR: افزودن کد به فوتر

en: Add Header Code
fa_IR: افزودن کد به هدر

en: Add Missing Image Dimensions
fa_IR: افزودن ابعاد ناموجود تصاویر

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add WordPress archives to your Script Manager selection options. Archive posts will no longer be grouped with their post type.
fa_IR: بایگانی‌های وردپرس را به گزینه‌های انتخابی مدیر اسکریپت اضافه کنید. پس از این، نوشته‌های بایگانی دیگر بر اساس نوع پست خود گروه‌بندی نخواهند شد.

en: Add fade in effect when images are loaded in.
fa_IR: هنگام بارگذاری تصاویر، افکت محوشدن (fade in) را به آن‌ها اضافه می‌کند.

en: Add missing width and height attributes to images.
fa_IR: ویژگی‌های عرض و ارتفاع (width و height) ناموجود را به تصاویر اضافه می‌کند.

en: Add the defer attribute to your JavaScript files.
fa_IR: ویژگی defer را به فایل‌های جاوا اسکریپت شما اضافه می‌کند.

en: Add the font-display swap property to your Google Fonts.
fa_IR: ویژگی font-display: swap را به فونت‌های گوگل شما اضافه می‌کند.

en: Adds a blank favicon to your WordPress header, which will prevent a missing favicon or 404 error. If you already have a favicon on your site, you should leave this off.
fa_IR: یک فاویکون خالی به هدر سایت شما اضافه می‌کند تا از خطای ۴۰۴ مربوط به نبود فاویکون جلوگیری شود. اگر سایت شما فاویکون دارد، این گزینه را غیرفعال بگذارید.

en: Adjusted Bounce Rate
fa_IR: نرخ پرش تنظیم‌شده

en: All Devices
fa_IR: همه دستگاه‌ها

en: All Transients
fa_IR: همه داده‌های گذرا

en: Allow jQuery core to be deferred. We recommend testing this separately or leaving it off.
fa_IR: اجازه می‌دهد هسته jQuery به تعویق بیفتد. توصیه می‌کنیم این مورد را جداگانه تست کنید یا آن را غیرفعال بگذارید.

en: Allow lazy loading of background images coming from (CSS) stylesheets.
fa_IR: اجازه می‌دهد تصاویر پس‌زمینه‌ای که از طریق شیوه‌نامه‌های CSS اعمال شده‌اند، به صورت تنبل بارگذاری شوند.

en: Allows MonsterInsights to manage your Google Analytics while still using the locally hosted gtag.js file generated by Perfmatters.
fa_IR: به MonsterInsights اجازه می‌دهد تا گوگل آنالیتیکس شما را مدیریت کند، در حالی که هنوز از فایل gtag.js میزبانی‌شده محلی که توسط Perfmatters تولید شده، استفاده می‌شود.

en: Analytics
fa_IR: آنالیتیکس

en: Anonymize IP
fa_IR: ناشناس‌سازی IP

en: Any previous plugin-level disables will now disable the entire plugin. Please review your existing Script Manager configuration before enabling this option.
fa_IR: هرگونه غیرفعال‌سازی در سطح افزونه که قبلاً تنظیم کرده‌اید، از این پس کل آن افزونه را غیرفعال خواهد کرد. لطفاً قبل از فعال کردن این گزینه، پیکربندی فعلی مدیر اسکریپت خود را بازبینی کنید.

en: Apply Default Settings
fa_IR: اعمال تنظیمات پیش‌فرض

en: Apply Default Settings to All Sites
fa_IR: اعمال تنظیمات پیش‌فرض روی تمام سایت‌ها

en: Apply the settings from your network default to all sites. Depending on the amount, this may take a while.
fa_IR: اعمال تنظیمات پیش‌فرض شبکه بر روی تمام سایت‌ها. بسته به تعداد سایت‌ها، این فرآیند ممکن است کمی طول بکشد.

en: Are you sure? This will delete all existing Perfmatters meta options for all posts from the database.
fa_IR: آیا مطمئن هستید؟ این کار تمام گزینه‌های متای موجود Perfmatters را برای تمام نوشته‌ها از پایگاه داده حذف می‌کند.

en: Are you sure? This will permanently overwrite all Perfmatters options for all subsites.
fa_IR: آیا مطمئن هستید؟ این کار تمام تنظیمات Perfmatters را برای همه زیرسایت‌ها بازنویسی خواهد کرد و قابل بازگشت نیست.

en: Are you sure? This will remove all existing plugin options and restore them to their default states.
fa_IR: آیا مطمئن هستید؟ این کار تمام گزینه‌های موجود افزونه را حذف کرده و آن‌ها را به حالت پیش‌فرض بازمی‌گرداند.

en: Are you sure? This will remove and reset all of your existing Script Manager settings and cannot be undone!
fa_IR: آیا مطمئن هستید؟ این کار تمام تنظیمات موجود مدیر اسکریپت شما را حذف و بازنشانی می‌کند و قابل بازگشت نیست!

en: Assets
fa_IR: منابع

en: Async
fa_IR: ناهمگام (Async)

en: Auto Drafts
fa_IR: پیش‌نویس‌های خودکار

en: Auto-Drafts Found
fa_IR: پیش‌نویس خودکار یافت شد

en: Automatically prefetch URLs in the background after a user hovers over a link. This results in almost instantaneous load times and improves the user experience.
fa_IR: پس از اینکه کاربر ماوس را روی لینکی نگه می‌دارد، URLها را به طور خودکار در پس‌زمینه پیش‌واکشی می‌کند. این کار منجر به بارگذاری تقریباً آنی صفحات و بهبود تجربه کاربری می‌شود.

en: Automatically preload leading images to help decrease Largest Contentful Paint (LCP).
fa_IR: پیش‌بارگذاری خودکار تصاویر اصلی برای کمک به کاهش زمان Largest Contentful Paint (LCP).

en: Autosave Interval
fa_IR: فاصله زمانی ذخیره خودکار

en: Background Selectors
fa_IR: انتخابگرهای پس‌زمینه

en: CDN
fa_IR: شبکه توزیع محتوا (CDN)

en: CDN Exclusions
fa_IR: استثناءهای CDN

en: CDN URL
fa_IR: آدرس CDN

en: CSS Background Images
fa_IR: تصاویر پس‌زمینه CSS

en: Change the disabled message that is displayed.
fa_IR: پیام نمایش داده شده در حالت غیرفعال را تغییر دهید.

en: Change what happens when an original login endpoint is visited.
fa_IR: تعیین کنید که هنگام مراجعه به URL اصلی ورود، چه اتفاقی بیفتد.

en: Choose a subsite that you want to pull default settings from.
fa_IR: یک زیرسایت را انتخاب کنید تا تنظیمات پیش‌فرض از آن خوانده شود.

en: Choose how the original stylesheets (unused CSS) will be included.
fa_IR: انتخاب کنید که شیوه‌نامه‌های اصلی (حاوی CSS استفاده‌نشده) چگونه در صفحه قرار گیرند.

en: Choose how the used CSS will be included.
fa_IR: انتخاب کنید CSS استفاده‌شده چگونه در صفحه قرار گیرد.

en: Choose the method used to delay scripts.
fa_IR: روش مورد استفاده برای به تأخیر انداختن اسکریپت‌ها را انتخاب کنید.

en: Choose which script method you would like to use.
fa_IR: انتخاب کنید که مایل به استفاده از کدام روش اسکریپت هستید.

en: Choose who has access to manage Perfmatters plugin settings.
fa_IR: انتخاب کنید چه کسانی به مدیریت تنظیمات افزونه Perfmatters دسترسی داشته باشند.

en: Clean Uninstall
fa_IR: حذف کامل

en: Clear Local Fonts
fa_IR: پاک‌سازی فونت‌های محلی

en: Clear Used CSS
fa_IR: پاک‌سازی CSS استفاده‌شده

en: Click %s to view documentation.
fa_IR: برای مشاهده مستندات، %s کلیک کنید.

en: Close Script Manager
fa_IR: بستن مدیر اسکریپت

en: Code
fa_IR: کد

en: Code added here will be printed above the closing body tag on every page of your website.
fa_IR: کد اضافه‌شده در اینجا، قبل از تگ بسته‌شدن body در تمام صفحات سایت شما چاپ خواهد شد.

en: Code added here will be printed below the opening body tag on every page of your website.
fa_IR: کد اضافه‌شده در اینجا، بلافاصله بعد از تگ بازکننده body در تمام صفحات سایت شما چاپ خواهد شد.

en: Code added here will be printed in the head section on every page of your website.
fa_IR: کد اضافه‌شده در اینجا، در بخش head تمام صفحات سایت شما چاپ خواهد شد.

en: Comments are disabled.
fa_IR: دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.

en: Completely disables WooCommerce cart fragmentation script.
fa_IR: اسکریپت Cart Fragmentation ووکامرس را به طور کامل غیرفعال می‌کند.

en: Contact Us
fa_IR: تماس با ما

en: Contact your network administrator to install the update.
fa_IR: برای نصب این به‌روزرسانی، با مدیر شبکه خود تماس بگیرید.

en: Controls how often WordPress will auto save posts and pages while editing.
fa_IR: فاصله زمانی ذخیره خودکار نوشته‌ها و برگه‌ها هنگام ویرایش را کنترل می‌کند.

en: Controls how often the WordPress Heartbeat API is allowed to run.
fa_IR: فاصله زمانی اجرای Heartbeat API وردپرس را کنترل می‌کند.

en: Current URL
fa_IR: URL فعلی

en: Custom Login URL
fa_IR: URL ورود سفارشی

en: DNS Prefetch
fa_IR: پیش‌واکشی DNS

en: DOM Monitoring
fa_IR: نظارت بر DOM

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Database
fa_IR: پایگاه داده

en: Database optimization completed. No optimizations found.
fa_IR: بهینه‌سازی پایگاه داده تکمیل شد. موردی برای بهینه‌سازی یافت نشد.

en: Database optimization completed. The following items were removed:
fa_IR: بهینه‌سازی پایگاه داده تکمیل شد. موارد زیر حذف شدند:

en: Database optimization is running in the background.
fa_IR: بهینه‌سازی پایگاه داده در پس‌زمینه در حال اجرا است.

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال‌سازی لایسنس

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default (Enabled)
fa_IR: پیش‌فرض (فعال)

en: Default settings applied!
fa_IR: تنظیمات پیش‌فرض اعمال شدند!

en: Defer JavaScript
fa_IR: تعویق جاوا اسکریپت

en: Defer Javascript
fa_IR: تعویق جاوا اسکریپت

en: Delay
fa_IR: تأخیر

en: Delay All Scripts
fa_IR: همه اسکریپت‌ها به تأخیر بیفتند

en: Delay Behavior
fa_IR: رفتار تأخیر

en: Delay JavaScript
fa_IR: تأخیر در جاوا اسکریپت

en: Delay JavaScript from loading until user interaction.
fa_IR: بارگذاری جاوا اسکریپت را تا زمان تعامل کاربر به تأخیر می‌اندازد.

en: Delay Timeout
fa_IR: وقفه تأخیر

en: Delay specific JavaScript files by adding the source URL (example.js), or delay an inline script by adding a unique string from that script. Format: one per line
fa_IR: فایل‌های جاوا اسکریپت خاص را با افزودن URL منبع (example.js) به تأخیر بیندازید، یا یک اسکریپت درون‌خطی را با افزودن یک رشته منحصربه‌فرد از آن اسکریپت به تأخیر بیندازید. فرمت: هرکدام در یک خط

en: Delayed Scripts
fa_IR: اسکریپت‌های با تأخیر

en: Depends on
fa_IR: وابسته به

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Devices
fa_IR: دستگاه‌ها

en: Disable Autosave Interval
fa_IR: غیرفعال‌سازی ذخیره خودکار

en: Disable Cart Fragmentation
fa_IR: غیرفعال‌سازی Cart Fragmentation

en: Disable Comments
fa_IR: غیرفعال‌سازی دیدگاه‌ها

en: Disable Dashicons
fa_IR: غیرفعال‌سازی Dashicons

en: Disable Display Features
fa_IR: غیرفعال‌سازی ویژگی‌های نمایش

en: Disable Embeds
fa_IR: غیرفعال‌سازی جاسازی‌ها (Embeds)

en: Disable Emojis
fa_IR: غیرفعال‌سازی ایموجی‌ها

en: Disable Everywhere
fa_IR: غیرفعال‌سازی در همه‌جا

en: Disable Google Fonts
fa_IR: غیرفعال‌سازی فونت‌های گوگل

en: Disable Google Maps
fa_IR: غیرفعال‌سازی نقشه‌های گوگل

en: Disable Heartbeat
fa_IR: غیرفعال‌سازی Heartbeat API

en: Disable Password Strength Meter
fa_IR: غیرفعال‌سازی سنجشگر قدرت رمز عبور

en: Disable Post Revisions
fa_IR: غیرفعال‌سازی بازبینی‌های نوشته

en: Disable REST API
fa_IR: غیرفعال‌سازی REST API

en: Disable RSS Feeds
fa_IR: غیرفعال‌سازی خوراک‌های RSS

en: Disable Scripts
fa_IR: غیرفعال‌سازی اسکریپت‌ها

en: Disable Self Pingbacks
fa_IR: غیرفعال‌سازی پینگ‌بک‌های داخلی

en: Disable Self Pingbacks (generated when linking to an article on your own blog).
fa_IR: پینگ‌بک‌های داخلی (که هنگام لینک دادن به مطلبی در سایت خودتان ایجاد می‌شود) را غیرفعال می‌کند.

en: Disable Status Meta Box
fa_IR: غیرفعال‌سازی متاباکس وضعیت

en: Disable When Logged Out
fa_IR: غیرفعال برای کاربران خارج شده

en: Disable Widgets
fa_IR: غیرفعال‌سازی ابزارک‌ها

en: Disable WordPress Heartbeat everywhere or in certain areas (used for auto saving and revision tracking).
fa_IR: Heartbeat API وردپرس (که برای ذخیره خودکار و ردیابی بازبینی‌ها استفاده می‌شود) را در همه‌جا یا در مناطق خاصی غیرفعال می‌کند.

en: Disable WordPress generated RSS feed link tags.
fa_IR: تگ‌های لینک خوراک RSS که توسط وردپرس ایجاد می‌شوند را حذف می‌کند.

en: Disable WordPress generated RSS feeds and 301 redirect URL to parent.
fa_IR: خوراک‌های RSS وردپرس را غیرفعال کرده و نشانی آن‌ها را به صفحه اصلی ریدایرکت ۳۰۱ می‌کند.

en: Disable XML-RPC
fa_IR: غیرفعال‌سازی XML-RPC

en: Disable for Non-Admins
fa_IR: غیرفعال برای غیر-مدیران

en: Disable remarketing and advertising which generates a 2nd HTTP request.
fa_IR: بازاریابی مجدد و تبلیغات را که یک درخواست HTTP دوم ایجاد می‌کند، غیرفعال می‌کند.

en: Disable the use of visual UI elements in the plugin settings such as checkbox toggles and hovering tooltips.
fa_IR: استفاده از عناصر رابط کاربری بصری در تنظیمات افزونه مانند دکمه‌های چک‌باکس و راهنماهای شناور را غیرفعال می‌کند.

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Disabled Behavior
fa_IR: رفتار در حالت غیرفعال

en: Disables REST API requests and displays an error message if the requester doesn't have permission.
fa_IR: درخواست‌های REST API را غیرفعال می‌کند و اگر درخواست‌کننده مجوز نداشته باشد، یک پیام خطا نمایش می‌دهد.

en: Disables WooCommerce scripts and styles except on product, cart, and checkout pages.
fa_IR: اسکریپت‌ها و استایل‌های ووکامرس را به جز در صفحات محصول، سبد خرید و تسویه حساب، غیرفعال می‌کند.

en: Disables WooCommerce status meta box from the WP Admin Dashboard.
fa_IR: متاباکس وضعیت ووکامرس را از داشبورد مدیریت وردپرس غیرفعال می‌کند.

en: Disables WordPress XML-RPC functionality.
fa_IR: عملکرد XML-RPC وردپرس را غیرفعال می‌کند.

en: Disables WordPress comments across your entire site.
fa_IR: دیدگاه‌های وردپرس را در کل سایت غیرفعال می‌کند.

en: Disables all WooCommerce widgets.
fa_IR: تمام ابزارک‌های ووکامرس را غیرفعال می‌کند.

en: Disables dashicons on the front end when not logged in.
fa_IR: فونت آیکون Dashicons را در بخش کاربری سایت برای بازدیدکنندگان غیرفعال می‌کند.

en: Display Archives
fa_IR: نمایش بایگانی‌ها

en: Display Dependencies
fa_IR: نمایش وابستگی‌ها

en: Display Swap
fa_IR: افزودن Display Swap

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Dual Tracking
fa_IR: رهگیری دوگانه

en: Enable AMP Support
fa_IR: فعال‌سازی پشتیبانی از AMP

en: Enable CDN Rewrite
fa_IR: فعال‌سازی بازنویسی CDN

en: Enable Instant Page
fa_IR: فعال‌سازی صفحه فوری

en: Enable Local Analytics
fa_IR: فعال‌سازی آنالیتیکس محلی

en: Enable lazy loading on iframes and videos.
fa_IR: فعال‌سازی بارگذاری تنبل برای آی‌فریم‌ها و ویدئوها.

en: Enable lazy loading on images.
fa_IR: فعال‌سازی بارگذاری تنبل برای تصاویر.

en: Enable support for analytics tracking on AMP sites. This is not a local script, but a native AMP script.
fa_IR: پشتیبانی از رهگیری آنالیتیکس در سایت‌های AMP را فعال می‌کند. این یک اسکریپت محلی نیست، بلکه یک اسکریپت بومی AMP است.

en: Enable syncing of the Google Analytics script to your own server.
fa_IR: همگام‌سازی و میزبانی اسکریپت گوگل آنالیتیکس روی سرور خودتان را فعال می‌کند.

en: Enables rewriting of your site URLs with your CDN URLs which can be configured below.
fa_IR: بازنویسی URLهای سایت شما با URLهای CDN را فعال می‌کند که در زیر قابل پیکربندی است.

en: Enables the Perfmatters Script Manager, which gives you the ability to disable CSS and JS files on a page by page basis.
fa_IR: مدیر اسکریپت Perfmatters را فعال می‌کند، که به شما امکان می‌دهد فایل‌های CSS و JS را به صورت صفحه‌به‌صفحه غیرفعال کنید.

en: Enter any directories or file extensions you would like to be excluded from CDN rewriting, separated by commas (,). Default: .php
fa_IR: پوشه‌ها یا پسوندهای فایلی را که می‌خواهید از بازنویسی CDN مستثنی شوند، با کاما (,) از هم جدا کرده و وارد کنید. پیش‌فرض: .php

en: Enter any directories you would like to be included in CDN rewriting, separated by commas (,). Default: wp-content,wp-includes
fa_IR: پوشه‌هایی که می‌خواهید در بازنویسی CDN شامل شوند را با کاما (,) از هم جدا کرده و وارد کنید. پیش‌فرض: wp-content,wp-includes

en: Enter your CDN URL without the trailing backslash. Example: https://cdn.example.com
fa_IR: URL شبکه توزیع محتوای (CDN) خود را بدون اسلش پایانی وارد کنید. مثال: https://cdn.example.com

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error: Blog Not Found.
fa_IR: خطا: سایت یافت نشد.

en: Everywhere
fa_IR: همه‌جا

en: Exceptions
fa_IR: استثناءها

en: Exclude Leading Images
fa_IR: مستثنی کردن تصاویر ابتدایی

en: Exclude Post IDs
fa_IR: مستثنی کردن شناسه‌های نوشته

en: Exclude a certain number of images starting from the top of the page.
fa_IR: تعداد مشخصی از تصاویر ابتدای صفحه را از بارگذاری تنبل مستثنی می‌کند.

en: Exclude from Deferral
fa_IR: مستثنی از تعویق

en: Exclude from Lazy Loading
fa_IR: مستثنی از بارگذاری تنبل

en: Exclude specific CSS selectors from being removed by adding the element ID, class name, etc. (#id, .class). Format: one per line
fa_IR: با افزودن شناسه عنصر، نام کلاس و غیره (#id, .class)، انتخابگرهای CSS خاصی را از حذف شدن مستثنی کنید. فرمت: هرکدام در یک خط

en: Exclude specific JavaScript files from deferral. Exclude a file by adding the source URL (example.js). Format: one per line
fa_IR: فایل‌های جاوا اسکریپت خاصی را از به تعویق افتادن مستثنی کنید. یک فایل را با افزودن URL منبع آن (example.js) مستثنی کنید. فرمت: هرکدام در یک خط

en: Exclude specific JavaScript files from delay by adding the source URL (example.js), or exclude an inline script by adding a unique string from that script. Format: one per line
fa_IR: فایل‌های جاوا اسکریپت خاص را با افزودن URL منبع (example.js) از تأخیر مستثنی کنید، یا یک اسکریپت درون‌خطی را با افزودن یک رشته منحصربه‌فرد از آن اسکریپت مستثنی کنید. فرمت: هرکدام در یک خط

en: Exclude specific elements from lazy loading. Exclude an element by adding the source URL (example.png) or by adding any unique portion of its attribute string (class="example"). Format: one per line
fa_IR: عناصر خاصی را از بارگذاری تنبل مستثنی کنید. یک عنصر را با افزودن URL منبع آن (example.png) یا با افزودن بخشی منحصربه‌فرد از رشته ویژگی آن (class="example") مستثنی کنید. فرمت: هرکدام در یک خط

en: Exclude specific stylesheets from unused CSS removal by adding a unique portion of the source URL (example.css). Format: one per line
fa_IR: با افزودن بخشی منحصربه‌فرد از URL منبع (example.css)، شیوه‌نامه‌های خاصی را از فرآیند حذف CSS استفاده‌نشده مستثنی کنید. فرمت: هرکدام در یک خط

en: Excluded Selectors
fa_IR: انتخابگرهای مستثنی

en: Excluded Stylesheets
fa_IR: شیوه‌نامه‌های مستثنی

en: Excluded from Delay
fa_IR: مستثنی از تأخیر

en: Expiration Date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: Expired Transients
fa_IR: داده‌های گذرای منقضی‌شده

en: Expired Transients Found
fa_IR: داده گذرای منقضی‌شده یافت شد

en: Expired transients
fa_IR: داده‌های گذرای منقضی‌شده

en: Export Plugin Settings
fa_IR: برون‌بری تنظیمات افزونه

en: Export Settings
fa_IR: برون‌بری تنظیمات

en: Export your Perfmatters settings for this site as a .json file. This lets you easily import the configuration into another site.
fa_IR: تنظیمات Perfmatters این سایت را به صورت یک فایل .json برون‌بری کنید. این به شما امکان می‌دهد تا پیکربندی را به راحتی به سایت دیگری وارد کنید.

en: Extend the lazy loading threshold allowing images to load before they are visible in the viewport.
fa_IR: آستانه بارگذاری تنبل را افزایش می‌دهد تا تصاویر قبل از اینکه در دید کاربر قرار گیرند، بارگذاری شوند.

en: Fade In
fa_IR: افکت محوشدن (Fade In)

en: File
fa_IR: فایل

en: Fonts
fa_IR: فونت‌ها

en: Footer
fa_IR: فوتر

en: Frequently Asked Questions
fa_IR: سوالات متداول

en: General
fa_IR: عمومی

en: Global View
fa_IR: نمای سراسری

en: Google Analytics
fa_IR: گوگل آنالیتیکس

en: Handle
fa_IR: شناسه

en: Header
fa_IR: هدر

en: Heartbeat Frequency
fa_IR: فرکانس Heartbeat

en: Hide Disclaimer
fa_IR: مخفی کردن سلب مسئولیت

en: Hide WP Version
fa_IR: پنهان‌سازی نسخه وردپرس

en: Hide the disclaimer message box across all Script Manager views.
fa_IR: کادر پیام سلب مسئولیت را در تمام نماهای مدیر اسکریپت مخفی کنید.

en: Home URL
fa_IR: URL صفحه اصلی

en: Host Google Font files locally on your server or CDN.
fa_IR: فایل‌های فونت گوگل را به صورت محلی روی سرور یا CDN خود میزبانی کنید.

en: How do I delay JavaScript?
fa_IR: چگونه بارگذاری جاوا اسکریپت را به تأخیر بیندازم؟

en: How do I disable scripts on a per post/page basis?
fa_IR: چگونه اسکریپت‌ها را به صورت جداگانه در هر نوشته/برگه غیرفعال کنم؟

en: How do I host Google Analytics locally?
fa_IR: چگونه گوگل آنالیتیکس را به صورت محلی میزبانی کنم؟

en: How do I lazy load images and videos?
fa_IR: چگونه تصاویر و ویدئوها را به صورت تنبل بارگذاری کنم؟

en: How do I license activate the plugin?
fa_IR: چگونه لایسنس افزونه را فعال کنم؟

en: How do I remove unused CSS?
fa_IR: چگونه CSS استفاده‌نشده را حذف کنم؟

en: How do I update the plugin?
fa_IR: چگونه افزونه را به‌روزرسانی کنم؟

en: How do I upgrade my license?
fa_IR: چگونه می‌توانم لایسنس خود را ارتقاء دهم؟

en: If you have questions or problems, please send us a message. We’ll get back to you as soon as possible.
fa_IR: اگر سؤال یا مشکلی دارید، لطفاً برای ما پیام ارسال کنید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Import Perfmatters settings from an exported .json file.
fa_IR: تنظیمات Perfmatters را از یک فایل .json برون‌بری‌شده، درون‌ریزی کنید.

en: Import Plugin Settings
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات افزونه

en: Import Settings
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات

en: Include all transients in your database optimization.
fa_IR: همه داده‌های گذرا را در بهینه‌سازی پایگاه داده خود لحاظ کنید.

en: Include expired transients in your database optimization.
fa_IR: داده‌های گذرای منقضی‌شده را در بهینه‌سازی پایگاه داده خود لحاظ کنید.

en: Include jQuery
fa_IR: شامل کردن jQuery

en: Include logged-in WordPress admins in your Google Analytics reports.
fa_IR: مدیران واردشده وردپرس را در گزارش‌های گوگل آنالیتیکس خود لحاظ می‌کند.

en: Include post auto-drafts in your database optimization. This also includes auto-drafts for pages and custom post types.
fa_IR: پیش‌نویس‌های خودکار نوشته‌ها را در بهینه‌سازی پایگاه داده خود لحاظ کنید. این شامل پیش‌نویس‌های خودکار برگه‌ها و انواع پست سفارشی نیز می‌شود.

en: Include post revisions in your database optimization. This also includes revisions for pages and custom post types.
fa_IR: بازبینی‌های نوشته‌ها را در بهینه‌سازی پایگاه داده خود لحاظ کنید. این شامل بازبینی‌های برگه‌ها و انواع پست سفارشی نیز می‌شود.

en: Include spam comments in your database optimization.
fa_IR: دیدگاه‌های هرزنامه را در بهینه‌سازی پایگاه داده خود لحاظ کنید.

en: Include tables in your database optimization.
fa_IR: جداول را در بهینه‌سازی پایگاه داده خود لحاظ کنید.

en: Include trashed comments in your database optimization.
fa_IR: دیدگاه‌های زباله‌دان را در بهینه‌سازی پایگاه داده خود لحاظ کنید.

en: Include trashed posts in your database optimization. This also includes trashed pages and custom post types.
fa_IR: نوشته‌های زباله‌دان را در بهینه‌سازی پایگاه داده خود لحاظ کنید. این شامل برگه‌ها و انواع پست سفارشی زباله‌دان نیز می‌شود.

en: Included Directories
fa_IR: پوشه‌های شامل‌شده

en: Inline
fa_IR: درون‌خطی

en: Input your Google Analytics 4 measurement ID.
fa_IR: شناسه اندازه‌گیری Google Analytics 4 خود را وارد کنید.

en: Input your Google Analytics tracking or measurement ID.
fa_IR: شناسه رهگیری یا اندازه‌گیری گوگل آنالیتیکس خود را وارد کنید.

en: Instant Page
fa_IR: صفحه فوری

en: JavaScript
fa_IR: جاوا اسکریپت

en: Lazy Loading
fa_IR: بارگذاری تنبل

en: Lazy load a CSS background image by adding a unique selector (ID or class) found on the element that the background image has been applied to. Format: one per line
fa_IR: یک تصویر پس‌زمینه CSS را با افزودن یک انتخابگر منحصربه‌فرد (ID یا کلاس) که روی عنصر حاوی آن تصویر اعمال شده، به صورت تنبل بارگذاری کنید. فرمت: هرکدام در یک خط

en: License
fa_IR: لایسنس

en: License Key
fa_IR: کد لایسنس

en: License Status
fa_IR: وضعیت لایسنس

en: License is activated.
fa_IR: لایسنس فعال است.

en: License is not activated.
fa_IR: لایسنس فعال نیست.

en: Licenses Used
fa_IR: لایسنس‌های استفاده‌شده

en: Lifetime
fa_IR: مادام‌العمر

en: Limit Post Revisions
fa_IR: محدودسازی بازبینی‌های نوشته

en: Limits the maximum amount of revisions that are allowed for posts and pages.
fa_IR: حداکثر تعداد بازبینی‌های مجاز برای نوشته‌ها و برگه‌ها را محدود می‌کند.

en: Load delayed scripts after a set amount of time if no user interaction has been detected.
fa_IR: اگر تعاملی از سوی کاربر شناسایی نشود، اسکریپت‌های با تأخیر را پس از مدت زمان مشخصی بارگذاری می‌کند.

en: Load your analytics script in the header (default) or footer of your site. Default: Header
fa_IR: اسکریپت آنالیتیکس خود را در هدر (پیش‌فرض) یا فوتر سایت بارگذاری کنید. پیش‌فرض: هدر

en: Loading Scripts
fa_IR: در حال بارگذاری اسکریپت‌ها...

en: Local Analytics is enabled but no Tracking ID is set.
fa_IR: آنالیتیکس محلی فعال است، اما شناسه رهگیری تنظیم نشده است.

en: Local Google Fonts
fa_IR: محلی‌سازی فونت‌های گوگل

en: Local fonts cleared.
fa_IR: فونت‌های محلی پاک‌سازی شدند.

en: Location
fa_IR: مکان

en: Logged In
fa_IR: کاربران وارد شده

en: Logged Out
fa_IR: کاربران خارج شده

en: Login URL
fa_IR: URL ورود

en: MU Mode
fa_IR: حالت MU

en: MU Mode is currently enabled, the above settings will apply to the entire plugin.
fa_IR: حالت MU هم‌اکنون فعال است. تنظیمات بالا برای کل افزونه اعمال خواهد شد.

en: MU plugin file not found.
fa_IR: فایل افزونه MU یافت نشد.

en: MU plugin installed.
fa_IR: افزونه MU نصب شد.

en: MU plugin version mismatch.
fa_IR: عدم تطابق نسخه افزونه MU.

en: Manage scripts loading on the current page.
fa_IR: بارگذاری اسکریپت‌ها در صفحه فعلی را مدیریت کنید.

en: Many plugins and themes require jQuery. We recommend either testing jQuery deferral separately or leaving this option turned off.
fa_IR: بسیاری از افزونه‌ها و پوسته‌ها به jQuery نیاز دارند. توصیه می‌کنیم یا به تعویق انداختن jQuery را جداگانه تست کنید یا این گزینه را خاموش بگذارید.

en: Measurement ID
fa_IR: شناسه اندازه‌گیری

en: Message
fa_IR: پیام

en: Meta options not purged.
fa_IR: گزینه‌های متا پاک‌سازی نشدند.

en: Meta options purged.
fa_IR: گزینه‌های متا پاک‌سازی شدند.

en: Minimal
fa_IR: کمینه

en: Minimal Inline
fa_IR: کمینه درون‌خطی

en: Minute
fa_IR: ۱ دقیقه

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: Must-use (MU) mode requires elevated permissions and a file to be copied into the mu-plugins directory. This gives you more control and the ability to disable plugin queries, inline CSS, etc.
fa_IR: حالت Must-use (MU) به مجوزهای سطح بالا و کپی شدن یک فایل در پوشه mu-plugins نیاز دارد. این حالت به شما کنترل بیشتری می‌دهد و امکان غیرفعال کردن کوئری‌های افزونه‌ها، CSS درون‌خطی و غیره را فراهم می‌کند.

en: Need help? Check out our in-depth documentation. Every feature has a step-by-step walkthrough.
fa_IR: نیاز به کمک دارید؟ مستندات جامع ما را بررسی کنید. هر ویژگی دارای راهنمای گام‌به‌گام است.

en: Network
fa_IR: شبکه

en: Network Access
fa_IR: دسترسی شبکه

en: Network Default
fa_IR: پیش‌فرض شبکه

en: Network Default not set.
fa_IR: پیش‌فرض شبکه تنظیم نشده است.

en: No available sites found.
fa_IR: هیچ سایت در دسترسی یافت نشد.

en: No disabled location selected.
fa_IR: هیچ مکانی برای غیرفعال‌سازی انتخاب نشده است.

en: No feed available, please visit the <a href='%s'>homepage</a>!
fa_IR: فیدی در دسترس نیست، لطفاً از <a href='%s'>صفحه اصلی</a> دیدن کنید!

en: No import file given.
fa_IR: فایلی برای درون‌ریزی انتخاب نشده است.

en: No meta options selected.
fa_IR: هیچ گزینه متایی انتخاب نشده است.

en: No options were changed.
fa_IR: هیچ تغییری در گزینه‌ها ایجاد نشد.

en: None
fa_IR: هیچ‌کدام

en: OFF
fa_IR: خاموش

en: ON
fa_IR: روشن

en: Once Monthly
fa_IR: ماهی یک بار

en: Once Weekly
fa_IR: هفته‌ای یک بار

en: Only Allow When Editing Posts/Pages
fa_IR: فقط در صفحات ویرایش نوشته/برگه مجاز باشد

en: Only Delay Specified Scripts
fa_IR: فقط اسکریپت‌های مشخص‌شده به تأخیر بیفتند

en: Optimize Database
fa_IR: بهینه‌سازی پایگاه داده

en: Optimize Now
fa_IR: هم‌اکنون بهینه‌سازی کن

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Options saved.
fa_IR: گزینه‌ها ذخیره شدند.

en: Perfmatters Warning
fa_IR: هشدار Perfmatters

en: Perfmatters is a lightweight performance plugin developed to speed up your WordPress site.
fa_IR: Perfmatters یک افزونه عملکردی سبک‌وزن است که برای افزایش سرعت سایت وردپرسی شما توسعه یافته است.

en: Permanently delete all existing Perfmatters meta options from your database.
fa_IR: تمام گزینه‌های متای موجود Perfmatters را برای همیشه از پایگاه داده خود حذف کنید.

en: Please upload a valid .json file.
fa_IR: لطفاً یک فایل .json معتبر آپلود کنید.

en: Plugin
fa_IR: افزونه

en: Post Auto-Drafts
fa_IR: پیش‌نویس‌های خودکار نوشته

en: Post Revisions
fa_IR: بازبینی‌های نوشته

en: Preconnect
fa_IR: پیش‌اتصال (Preconnect)

en: Preconnect allows the browser to set up early connections before an HTTP request, eliminating roundtrip latency and saving time for users. Format: https://example.com
fa_IR: پیش‌اتصال (Preconnect) به مرورگر اجازه می‌دهد تا قبل از یک درخواست HTTP، اتصالات اولیه را برقرار کند که این کار باعث حذف تأخیر رفت و برگشت و صرفه‌جویی در وقت کاربران می‌شود. فرمت: https://example.com

en: Preload
fa_IR: پیش‌بارگذاری

en: Preload Critical Images
fa_IR: پیش‌بارگذاری تصاویر حیاتی

en: Preload allows you to specify resources (such as fonts or CSS) needed right away during a page load. This helps fix render-blocking resource warnings. Format: https://example.com/font.woff2
fa_IR: پیش‌بارگذاری به شما این امکان را می‌دهد که منابعی (مانند فونت‌ها یا CSS) که در ابتدای بارگذاری صفحه مورد نیاز هستند را مشخص کنید. این کار به رفع هشدارهای منابع مسدودکننده رندر (render-blocking) کمک می‌کند. فرمت: https://example.com/font.woff2

en: Preloading
fa_IR: پیش‌بارگذاری

en: Prevent Google Maps from being disabled on specific post IDs. Format: comma separated
fa_IR: از غیرفعال شدن نقشه‌های گوگل در شناسه‌های نوشته مشخصی جلوگیری کنید. فرمت: شناسه‌ها با کاما از هم جدا شوند.

en: Purge Meta Options
fa_IR: پاک‌سازی گزینه‌های متا

en: Regex
fa_IR: عبارت منظم (Regex)

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove Comment URLs
fa_IR: حذف URL نویسنده دیدگاه

en: Remove Global Styles
fa_IR: حذف استایل‌های سراسری

en: Remove License
fa_IR: حذف لایسنس

en: Remove REST API Links
fa_IR: حذف لینک‌های REST API

en: Remove RSD (Real Simple Discovery) link tag.
fa_IR: تگ لینک RSD (Real Simple Discovery) را حذف می‌کند.

en: Remove RSD Link
fa_IR: حذف لینک RSD

en: Remove RSS Feed Links
fa_IR: حذف لینک‌های خوراک RSS

en: Remove Shortlink
fa_IR: حذف لینک کوتاه

en: Remove Shortlink link tag.
fa_IR: تگ لینک کوتاه را حذف می‌کند.

en: Remove Unused CSS
fa_IR: حذف CSS استفاده‌نشده

en: Remove all existing local Google Font files and stylesheets.
fa_IR: تمام فایل‌های فونت گوگل و شیوه‌نامه‌های محلی‌شده موجود را حذف می‌کند.

en: Remove all existing unused CSS files that have been generated.
fa_IR: تمام فایل‌های CSS استفاده‌نشده تولیدشده را حذف می‌کند.

en: Remove and reset all of your existing Script Manager settings.
fa_IR: تمام تنظیمات موجود مدیر اسکریپت خود را حذف و بازنشانی کنید.

en: Remove jQuery Migrate
fa_IR: حذف jQuery Migrate

en: Remove the inline global styles (CSS and SVG code) related to duotone filters.
fa_IR: استایل‌های سراسری درون‌خطی (کد CSS و SVG) مربوط به فیلترهای duotone را حذف می‌کند.

en: Remove unused CSS from your stylesheets and print out used CSS inline in the header.
fa_IR: CSS استفاده‌نشده را از شیوه‌نامه‌های شما حذف کرده و CSS استفاده‌شده را به صورت درون‌خطی در هدر چاپ می‌کند.

en: Remove wlwmanifest (Windows Live Writer) link tag.
fa_IR: تگ لینک wlwmanifest (Windows Live Writer) را حذف می‌کند.

en: Remove wlwmanifest Link
fa_IR: حذف لینک wlwmanifest

en: Removes REST API link tag from the front end and the REST API header link from page requests.
fa_IR: تگ لینک REST API را از بخش کاربری و همچنین لینک هدر REST API را از درخواست‌های صفحه حذف می‌کند.

en: Removes WordPress Embed JavaScript file (wp-embed.min.js).
fa_IR: فایل جاوا اسکریپت جاسازی‌های وردپرس (wp-embed.min.js) را حذف می‌کند.

en: Removes WordPress Emojis JavaScript file (wp-emoji-release.min.js).
fa_IR: فایل جاوا اسکریپت ایموجی‌های وردپرس (wp-emoji-release.min.js) را حذف می‌کند.

en: Removes WordPress and WooCommerce Password Strength Meter scripts from non essential pages.
fa_IR: اسکریپت‌های سنجشگر قدرت رمز عبور وردپرس و ووکامرس را از صفحات غیرضروری حذف می‌کند.

en: Removes WordPress version meta tag.
fa_IR: متاتگ نسخه وردپرس را حذف می‌کند.

en: Removes any instances of Google Fonts being loaded across your entire site.
fa_IR: از بارگذاری فونت‌های گوگل در تمام سایت جلوگیری می‌کند.

en: Removes any instances of Google Maps being loaded across your entire site.
fa_IR: از بارگذاری اسکریپت‌های نقشه گوگل در تمام سایت جلوگیری می‌کند.

en: Removes jQuery Migrate JavaScript file (jquery-migrate.min.js).
fa_IR: فایل جاوا اسکریپت jQuery Migrate (jquery-migrate.min.js) را حذف می‌کند.

en: Removes the WordPress comment author link and website field from blog posts.
fa_IR: لینک و فیلد وب‌سایت نویسنده دیدگاه را در نوشته‌ها حذف می‌کند.

en: Renew Your License for Updates + Support!
fa_IR: برای دریافت به‌روزرسانی و پشتیبانی، لایسنس خود را تمدید کنید!

en: Required by
fa_IR: نیازمندِ

en: Reset Script Manager
fa_IR: بازنشانی مدیر اسکریپت

en: Resolve domain names before a user clicks. Format: //example.com (one per line)
fa_IR: نام‌های دامنه را قبل از کلیک کاربر، تحلیل (resolve) می‌کند. فرمت: //example.com (هرکدام در یک خط)

en: Restore Default Options
fa_IR: بازیابی گزینه‌های پیش‌فرض

en: Restore all plugin options to their default settings.
fa_IR: تمام گزینه‌های افزونه را به تنظیمات پیش‌فرض خود بازگردانید.

en: Restrict your Script Manager configuration to logged-in admins only.
fa_IR: پیکربندی مدیر اسکریپت خود را فقط برای مدیران واردشده محدود کنید.

en: Revisions
fa_IR: بازبینی‌ها

en: Revisions Found
fa_IR: بازبینی یافت شد

en: Run Google Analytics 4 and Universal Analytics simultaneously.
fa_IR: Google Analytics 4 و Universal Analytics را به طور همزمان اجرا کنید.

en: Run a one-time optimization of your WordPress database based on the selected options above. This process runs in the background.
fa_IR: یک بهینه‌سازی یک‌باره پایگاه داده وردپرس خود را بر اساس گزینه‌های انتخاب‌شده در بالا اجرا کنید. این فرآیند در پس‌زمینه اجرا می‌شود.

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save License
fa_IR: ذخیره لایسنس

en: Save or remove your license key.
fa_IR: کد لایسنس خود را ذخیره یا حذف کنید.

en: Saving
fa_IR: در حال ذخیره...

en: Schedule a routine optimization of your WordPress database based on the selected options above. This process runs in the background and starts immediately after saving.
fa_IR: یک بهینه‌سازی دوره‌ای پایگاه داده وردپرس خود را بر اساس گزینه‌های انتخاب‌شده در بالا زمان‌بندی کنید. این فرآیند در پس‌زمینه اجرا شده و بلافاصله پس از ذخیره آغاز می‌شود.

en: Scheduled Optimization
fa_IR: بهینه‌سازی زمان‌بندی‌شده

en: Script
fa_IR: اسکریپت

en: Script Manager
fa_IR: مدیر اسکریپت

en: Script Type
fa_IR: نوع اسکریپت

en: Select Type
fa_IR: انتخاب نوع

en: Select a Site
fa_IR: انتخاب یک سایت

en: Select a site from the dropdown and click to apply the settings from your network default (above).
fa_IR: یک سایت را از فهرست انتخاب کرده و برای اعمال تنظیمات پیش‌فرض شبکه (که در بالا مشخص شده) کلیک کنید.

en: Select a site that is not already the Network Default.
fa_IR: سایتی را انتخاب کنید که در حال حاضر پیش‌فرض شبکه نیست.

en: Set a timeout limit in seconds to better evaluate the quality of your traffic. (1-100)
fa_IR: برای ارزیابی بهتر کیفیت ترافیک، یک محدودیت زمانی بر حسب ثانیه تنظیم کنید. (۱ تا ۱۰۰)

en: Setting
fa_IR: تنظیم

en: Setting a new schedule will run the database optimization process immediately after saving your changes.
fa_IR: تنظیم یک زمان‌بندی جدید، فرآیند بهینه‌سازی پایگاه داده را بلافاصله پس از ذخیره تغییرات شما اجرا خواهد کرد.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings failed to update.
fa_IR: خطا در به‌روزرسانی تنظیمات.

en: Settings saved successfully!
fa_IR: تنظیمات با موفقیت ذخیره شدند!

en: Shorten visitor IP to comply with privacy restrictions in some countries.
fa_IR: برای تطابق با محدودیت‌های حریم خصوصی در برخی کشورها، IP بازدیدکننده را کوتاه‌سازی می‌کند.

en: Show dependencies for each script.
fa_IR: نمایش وابستگی‌های هر اسکریپت.

en: Site Admins (Default)
fa_IR: مدیران سایت (پیش‌فرض)

en: Size
fa_IR: حجم

en: Sorry, you do not have permission to make REST API requests.
fa_IR: متأسفیم، شما اجازه ارسال درخواست‌های REST API را ندارید.

en: Spam Comments
fa_IR: دیدگاه‌های هرزنامه

en: Spam Comments Found
fa_IR: دیدگاه هرزنامه یافت شد

en: Speed Up Guide
fa_IR: راهنمای افزایش سرعت

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Stylesheet Behavior
fa_IR: رفتار شیوه‌نامه

en: Successfully imported Perfmatters settings.
fa_IR: تنظیمات Perfmatters با موفقیت درون‌ریزی شدند.

en: Successfully restored default options.
fa_IR: تنظیمات پیش‌فرض با موفقیت بازیابی شدند.

en: Super Admins Only
fa_IR: فقط مدیران کل

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Swap out YouTube iFrames with preview thumbnails. The original iFrame is loaded when the thumbnail is clicked.
fa_IR: آی‌فریم‌های یوتیوب را با تصاویر کوچک پیش‌نمایش جایگزین می‌کند. آی‌فریم اصلی تنها زمانی بارگذاری می‌شود که روی تصویر کوچک کلیک شود.

en: Tables
fa_IR: جداول

en: Testing Mode
fa_IR: حالت آزمایشی

en: The Script Manager does not support AMP pages.
fa_IR: مدیر اسکریپت از صفحات AMP پشتیبانی نمی‌کند.

en: The above settings will apply to all assets in this group.
fa_IR: تنظیمات بالا برای تمام منابع این گروه اعمال خواهد شد.

en: There is a new version of %
fa_IR: نسخه جدیدی از s در دسترس است.

en: There is already an existing database optimization process running.
fa_IR: یک فرآیند بهینه‌سازی پایگاه داده هم‌اکنون در حال اجرا است.

en: This has been disabled.
fa_IR: این مورد غیرفعال شده است.

en: This is a visual representation of the Script Manager configuration across your entire site.
fa_IR: این یک نمایش بصری از پیکربندی مدیر اسکریپت در کل سایت شما است.

en: This will make permanent changes that cannot be reverted! Are you sure you want to proceed with optimization?
fa_IR: این کار تغییرات دائمی ایجاد می‌کند که قابل بازگشت نیستند! آیا از ادامه بهینه‌سازی مطمئن هستید؟

en: Threshold
fa_IR: آستانه

en: Tools
fa_IR: ابزارها

en: Total size
fa_IR: حجم کل

en: Track Logged In Admins
fa_IR: رهگیری مدیران واردشده

en: Tracking Code Position
fa_IR: موقعیت کد رهگیری

en: Tracking ID
fa_IR: شناسه رهگیری

en: Transients
fa_IR: داده‌های گذرا

en: Transients Found
fa_IR: داده گذرا یافت شد

en: Trashed Comments
fa_IR: دیدگاه‌های زباله‌دان

en: Trashed Comments Found
fa_IR: دیدگاه در زباله‌دان یافت شد

en: Trashed Posts
fa_IR: نوشته‌های زباله‌دان

en: Trashed Posts Found
fa_IR: نوشته در زباله‌دان یافت شد

en: Type
fa_IR: نوع

en: Unlimited License needed for use in a multisite environment. Please contact support to upgrade.
fa_IR: برای استفاده در محیط چندسایته، به لایسنس نامحدود نیاز است. لطفاً برای ارتقاء با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: Unoptimized Tables Found
fa_IR: جدول بهینه‌نشده یافت شد

en: Unused CSS
fa_IR: CSS استفاده‌نشده

en: Update now.
fa_IR: هم‌اکنون به‌روزرسانی کنید.

en: Use MonsterInsights
fa_IR: استفاده از MonsterInsights

en: Use your CDN URL when referencing Google Font files inside a parent stylesheet. Example: https://cdn.example.com
fa_IR: هنگام ارجاع به فایل‌های فونت گوگل در یک شیوه‌نامه والد، از URL شبکه توزیع محتوای (CDN) خود استفاده کنید. مثال: https://cdn.example.com

en: Use your CDN URL when referencing analytics.js from inside gtag.js. Example: https://cdn.example.com
fa_IR: هنگام ارجاع به analytics.js از داخل gtag.js، از URL شبکه توزیع محتوای (CDN) خود استفاده کنید. مثال: https://cdn.example.com

en: Used CSS Method
fa_IR: روش CSS استفاده‌شده

en: Used CSS cleared.
fa_IR: CSS استفاده‌شده پاک‌سازی شد.

en: Users
fa_IR: کاربران

en: View Documentation
fa_IR: مشاهده مستندات

en: View and manage all of your Script Manager settings.
fa_IR: تمام تنظیمات مدیر اسکریپت خود را مشاهده و مدیریت کنید.

en: WP_POST_REVISIONS is already enabled somewhere else on your site. We suggest only enabling this feature in one place.
fa_IR: گزینه WP_POST_REVISIONS در جای دیگری از سایت شما فعال شده است. پیشنهاد می‌کنیم این ویژگی را تنها در یک مکان فعال کنید.

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Watch for changes in the DOM and dynamically lazy load newly added elements.
fa_IR: تغییرات DOM را زیر نظر گرفته و عناصری که به صورت پویا اضافه می‌شوند را به صورت تنبل بارگذاری می‌کند.

en: We recommend testing Script Manager changes on a staging/dev site first, as you could break your site's appearance.
fa_IR: توصیه می‌کنیم تغییرات مدیر اسکریپت را ابتدا روی یک سایت آزمایشی (staging) تست کنید، زیرا ممکن است ظاهر سایت شما را دچار مشکل کند.

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: When enabled, this will cause all Perfmatters options data to be removed from your database when the plugin is uninstalled.
fa_IR: در صورت فعال بودن، هنگام حذف افزونه، تمام اطلاعات و تنظیمات Perfmatters از پایگاه داده شما پاک خواهد شد.

en: When set, this will change your WordPress login URL (slug) to the provided string and will block wp-admin and wp-login endpoints from being directly accessed.
fa_IR: هنگامی که تنظیم شود، URL ورود به وردپرس (slug) به مقدار وارد شده تغییر می‌کند و از دسترسی مستقیم به wp-admin و wp-login جلوگیری می‌شود.

en: Where can I sign up for the affiliate program?
fa_IR: کجا می‌توانم در برنامه همکاری در فروش ثبت‌نام کنم؟

en: Where can I view the changelog?
fa_IR: کجا می‌توانم لیست تغییرات را مشاهده کنم؟

en: You are in Testing Mode. Changes will only be visible to logged-in admins.
fa_IR: شما در حالت آزمایشی هستید. تغییرات فقط برای مدیران واردشده قابل مشاهده خواهد بود.

en: You do not have permission to install plugin updates
fa_IR: شما برای نصب به‌روزرسانی‌های افزونه مجوز ندارید

en: You don't have any scripts disabled yet.
fa_IR: شما هنوز هیچ اسکریپتی را غیرفعال نکرده‌اید.

en: YouTube Preview Thumbnails
fa_IR: تصاویر پیش‌نمایش یوتیوب

en: iFrames and Videos
fa_IR: آی‌فریم‌ها و ویدئوها

en: video
fa_IR: ویدئو
